Vrátiť sa naspäť

Sviečky Yankee Candle v kvetinárstve QUEEN1

Sviečky sú autentické. Každá vôňa je úplne identická a dlhotrvajúca.  Naše vône vznikajú z prírodných extraktov a esenciálnych olejov. Prenesú vás na cesty do dôverne známych miest aj do neznáma, do skutočného sveta alebo naopak do krajiny snov. Pokrývajú škálu mnoho kategorií, od exotického ovocie a kvetov cez atmosféru každodenných situácií až po špecifickú vôňu slávností a sviatkov.

Od momentu, keď škrtnete zápalkou až do posledného zaplápolania plamienka, uvoľňujú vonné sviečky Yankee Candle tie najčistejšie, rozprávkovo osviežujúce vône, ktoré ani postupom času nevyprchajú. Každá esencia musí voňať tak reálne a príjemne ako skutočný kvet, ovocie, korenie, miesto alebo zážitok, ktorým je inšpirovaná.

Obľuba vonných sviečok Yankee Candle má jasný dôvod – zdieľame s vami našu vášeň pre vôňu. S hrdosťou a láskou pokračujeme v krásnom tradičnom remesle, ktoré sa dedilo z generácie na generáciu majstrov sviečkarov. Ctíme tradičné postupy, pritom sa ale neustále snažíme hľadať nové cesty, ako spríjemniť život milovníkom vonných sviečok Yankke Candle.

Majstri parfuméri vyvíjajú vône Yankee Candle tak, aby mali optimálny úžitok. Všetky parfumácie starostlivo skúma a testuje tím skúsených „nosov". Chceme dosiahnuť ideálnu vyváženosť a najlepšiu kvalitu vône, aby sme mohli garantovať, že sviečka bude voňať rovnako v obchodi aj doma po zapálení. Vieme, že sa nezmierite s málom, pretože vaša vášeň je aj našou vášňou.

Značka Yankee Candle sa neuspokojuje iba s vyvýjaním vôní a predajom vonných sviečok, jej experti vytvárajú každú jednotlivú arómu po celé roky. Keď si kúpite lacnejšiu sviečku, tak sa vám často stane, že vôňa zmizne, ešte než sviečka dohorí, ale sviečka Yankee Candle má preto 30 rôznych typov knôtov, aby vonná sviečka vždy horela správnu dobu.